• Profesjonalne tłumaczenia językowe
    Profesjonalne tłumaczenia językowe
  • Solidnie i terminowo - to nasze motto!
    Solidnie i terminowo - to nasze motto!

Biuro tłumaczeń | Lucky Luke Warszawa

Jesteśmy nowoczesnym biurem tłumaczeń działającym na obszarze Polski i Europy, z siedzibą w Warszawie na Bielanach. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe oraz tłumaczenia ustne w każdej grupie językowej. Nasze biuro współpracuje z doświadczonym i kompetentnym zespołem tłumaczy różnych języków, dzięki czemu oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości oraz bogatą ofertę tłumaczeń.

Oferta biura tłumaczeń Lucky Luke

Oferta biura tłumaczeń Lucky Luke skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i partnerów biznesowych. Obsługujemy małe i średnie firmy, jak również duże i międzynarodowe korporacje. Współpracujemy z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami, działającymi nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym i globalnym. Część z nich to nasi stali Klienci, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu.

Współpraca

Priorytetem naszego biura tłumaczeń jest oferowanie profesjonalnych i terminowych usług tłumaczeniowych. Tłumacze współpracujący z naszym biurem to kompetentni i wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin (m.in. z prawa, finansów, medycyny, budownictwa ). Rozbudowana sieć tłumaczy pozwala nam dopasowywać specyfikę tekstów i branżę Klienta do ich zainteresowań  Oferujemy współpracę na zasadzie jednorazowych i stałych zleceń. Tłumaczenia zwykłe wysyłamy drogą elektroniczna, natomiast przysięgłe pocztą tradycyjną lub kurierem. Gotowe tłumaczeniie można również odebrać  w naszym biurze w Warszawie na Bielanach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym biurem tłumaczeń z Warszawy. Zachęcamy do kontaktu przez naszą stronę, w celu otrzymania niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny tłumaczenia. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie na Bielanach.